O Firmie

ANetConnect sp. z o.o. została zarejestrowana w lutym 2017 roku. Początki działalności sięgają dużo dalej, bo aż 2002 roku, kiedy to zostało powołane Stowarzyszenie Netland mające na celu propagowanie dostępu do sieci Internet. Netland przeobraziło się w działalność gospodarczą, by finalnie wiele lat później powołać ANetConnect sp. z o.o..


Od samego początku, niezmiennie dla ANetConnect najważniejsza jest wysoka jakość świadczonych usług, stale zwiększamy zasięg działania, obecnie posiadając ponad 260 km linii światłowodowych, co czyni ANetConnect największą siecią w regionie obejmującą niemal cały Sandomierz, teren od miejscowości Dwikozy do Stalowej Woli, Tarnobrzeg, Obrazów, Gierlachów, Zawichost czy Annopol oraz mniejsze miejscowości. Tam, gdzie nie sięga sieć światłowodowa, firma dostarcza dostęp do Internetu za pośrednictwem technologii radiowej, która z czasem zostanie wymieniona na łącza światłowodowe.


By zapewnić wysoką jakość usług i niezawodność Spółka korzysta ze sprzętu światowej klasy takiego jak: Huawei, Extream Networks, Motorola czy Arris, stale monitorujemy sieć oraz stosujemy protokoły OSPF i BGP spełniając w ten sposób oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ANetConnect to światłowodowy oraz radiowy dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych, telewizja oraz telefon, a dla klientów biznesowych dodatkowo łącza symetryczne z wysokim wskaźnikiem SLA.


Firmę tworzą energiczne i zaangażowane osoby. Co roku pracownicy biorą udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, by jakość świadczonych usług była na coraz wyższym poziomie. Lokalność pozwala być blisko naszych klientów, dzięki czemu możemy wsłuchać się w bieżące potrzeby odbiorców usług.


Kapituła Polskiego Kapitału wyróżniła ANetConnect Certyfikatem Polski Kapitał, o co mogą ubiegać się firmy, które posiadają polski kapitał, płacą podatki w Polsce oraz w Polsce mają siedzibę. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy lokalną gospodarkę. Ponadto Spółka należy do Fundacji Nasza Wizja, która przez innowacje wspiera rozwój lokalnych operatorów telekomunikacyjnych. Przedstawiciele firmy biorą udział w najważniejszych konferencjach branżowych, które uczą jak prowadzić firmę telekomunikacyjną. Daje to pewność, że ANetConnect jest na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, dzięki temu oferta staje się szersza i dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Budowane zaufanie obecnie procentuje, dzięki czemu dostarczamy usługi do tysięcy domów oraz największych firm i instytucji w regionie.

 

 

Misja ANetConnect Sp. z o.o.

Nieustannie poprawiamy jakość obsługi klienta, usług oraz poszerzamy teren działania zmieniając cyfrowy świat naszych Abonentów na lepsze. Dostarczamy najbardziej atrakcyjne treści telewizyjne oraz światłowodowy Internet. Pragniemy by nasza marka była najchętniej wybieraną przez klientów indywidualnych oraz biznesowych. Ważne są dla nas korzenie i zachowanie rodzinnej atmosfery do której zapraszamy naszych klientów.

 

Wizja ANetConnect Sp. z o.o.

Naszą pracę wykonujemy z sercem, dzięki czemu zaufali nam klienci. Jesteśmy liderem wśród lokalnych dostawców Internetu w regionie sandomierskim.

 

 

Wpłata na konto Firmy ANetConnect
Bank: Raiffeisen PolBank

Nazwa Odbiorcy: ANetConnect
Nazwa odbiorcy c.d: Dobkiewicza 8, 27-600 Sandomierz
Nr. rachunku Odbiorcy: 87 1750 0012 0000 0000 3611 0279
Tytułem: Imię i Nazwisko / yisNumer umowyyir
 Biuro Obsługi Klienta oraz korespondencja:
ANetConnect sp. z o.o.
ul. Dobkiewicza 8, 27-600 Sandomierz
(I piętro, budynek przy Kościele),
NIP: 864-195-40-45; KRS: 0000659334

 

Informacje

tel.: +48 605 141 244
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dział techniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Godziny otwarcia:
Poniedziałek do Piątku: 8.00 - 19.00
Soboty: 8.00 - 15.00
Całodobowo 24/7: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.