Dlaczego My?

Wyobraź sobie sytuację, w której musisz pilnie wysłać dokumenty do pracy, prowadzisz wideo-konferencję służbową, edukacyjną, prowadzisz ważną rozgrywkę gry online i nagle przestaje działać Ci Internet.. Dzwonisz do swojego Operatora Telekomunikacyjnego z zapytaniem co się dzieje i kiedy zostanie to naprawione, po czym uzyskujesz informacje, że problem leży po stronie innego Operatora lub Operator nie ma odpowiednich narzędzi by przywrócić usługę w jak najszybszym czasie..

To właśnie całkowita niezależność ANetConnect jest największą przewagą i bezpieczeństwem Twoich usług! ANetConnect od początku inwestował w budowę własnej sieci światłowodowej, stworzył własne usługi Internetu oraz Telewizji, inwestując w najlepszy sprzęt: Cisco, Extreme Networks, Motorola, Huawei, Summitomo.. Właśnie po to by mieć pełną kontrolę nad jakością dostarczanych usług! oraz by świadczone usługi naprawdę były na najwyższym światowym poziomie. To fakt!

Nasz Internet i Telewizja będzie działać zawsze, bez zacięć czy spowolnień nawet w najgorszą pogodę! Będzie działać nawet wtedy gdy u wszystkich innych Operatorów wystąpią awarie!

Sieć ANetConnect opiera się wyłącznie na najlepszym sprzęcie takim jaki obsługuje Globalną Sieć Internet! Dlatego z czystym sumieniem, śmiało możemy powiedzieć, że posiadamy Najlepszej i Najwyższej jakości usługi Internetu i Telewizji nie tylko w skali Regionu!

Internet i Telewizja

która naprawdę działa!

Dlaczego My?
Aby zrozumieć dlaczego ANetConnect jest naprawdę Najlepszą i Najbezpieczniejszą siecią w Regionie, musisz zaczerpnąć trochę wiedzy i faktów! Dowiesz się, że Nasze hasło „ANetConnect to Najlepsza i Najbezpieczniejsza sieć światłowodowa”- to nie puste słowa marketingowe, których używa każdy, a naprawdę twarde fakty.

W ANetConnect nic nie dzieje się przypadkiem. Stworzyliśmy Największą i Najnowocześniejszą sieć w regionie od podstaw. Infrastrukturę, którą stworzyliśmy mogą pozazdrość Najwięksi Operatorzy!

Sieć ANetConnect opiera się wyłącznie na najlepszym sprzęcie takim jaki obsługuje Globalną Sieć Internet! Dlatego z czystym sumieniem, śmiało możemy powiedzieć, że posiadamy Najlepszej i Najwyższej jakości usługi Internetu i Telewizji nie tylko w skali Regionu!

Dlaczego nie korzystamy jak inni lokalni Operatorzy z usług większych Operatorów kupując ich Internet czy Telewizję lub usługi mobilne, sprzedając je Abonentom jako pośrednik tzw. Operator ISP?

Po pierwsze ANetConnect to 100% Niezależny Operator. Jedyny Polski w Regionie wpisany do RIPE (Międzynarodowej Organizacji, do której należą Najwięksi Operatorzy Globalni i Krajowi). Stworzyliśmy od podstaw własne globalne połączenia Internet i własną platformę Telewizji. Nie musimy nic od nikogo kupować, nie jesteśmy pośrednikiem! Stawiamy wyłącznie na budowę swoich usług, swojej sieci. Nasze usługi będą funkcjonować nawet wtedy, gdy usługi wszystkich Największych Operatorów przestaną działać! W przypadku zwykłego ISP awaria krajowych Operatorów wiąże się z awarią sieci ISP!

To daje Nam ogromną przewagę nad wszystkimi lokalnymi dostawcami ISP! To daje Tobie gwarancję, że usługa zawsze będzie działać, a ewentualne awarie o ile wystąpią naprawimy sami! Ponieważ nie jesteśmy od nikogo uzależnieni nie musimy czekać aż inny Operator Naprawi swoją sieć. Podczas gdy mali Operatorzy muszą czekać na naprawę sieci większego Operatora..

My wiemy dokładnie ile czasu potrwa naprawa i możemy naprawić uszkodzony odcinek czy usługi od ręki!

Dlaczego ANetConnect jest utożsamiany nie tylko z jakością, ale też z najbezpieczniejszą siecią w regionie?
Niezależność ANetConnect daje Ci gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług zawsze 24 godziny na dobę!
A jako LIR posiadamy własne zasoby Adresów IPv4 i IPv6. Zapewne wiesz już co to adres IP, dokładnie, to taki Twój unikalny dowód osobisty w sieci Internet.
Mali Operatorzy ISP kupują usługi od większych, w przypadku gdy zmieniają dostawcę lub usługi, zmieniają się też ich adresy IP, czyli i Twoje! Nie pozwól na to! Stały gwarantowany adres IP to Twoje bezpieczeństwo, tak rozpoznają Cię banki, portale, serwisy, konta online, gry online, platformy gamingowe.
Tak możesz się skutecznie zabezpieczyć przed kradzieżą.

Pamiętaj, że Operator ISP, który twierdzi, że sprzedał Ci stały adres IP nie będąc LIR oszukuje Cię. Zapytaj go czy adres IP nie zmieni się gdy on zmieni swojego dostawce, ponieważ sam nie jest dostawcą, a pośrednikiem tzw. ISP nie może Ci tego zagwarantować. Niech zagwarantuje Ci to na piśmie, bo ANetConnect może Ci to zagwarantować pisemnie!

Teraz pomyśl, jeśli Twój adres IP jest Twoim internetowym dowodem, to co jeśli się zmienia? Wtedy każdy potencjalny nawet inny użytkownik Internetu może się podszyć pod Ciebie, ponieważ portale wiedzą, że logujesz się z różnych IP, dla nich to normalne!

W ANetConnect możesz mieć zawsze swój stały adres IP!

To wszystko daje Nam ogromną przewagę nad innymi Operatorami. Wybierz ANetConnect i ciesz się pełnią dobrodziejstw jakie daje Internet o każdej porze dnia i nocy!

Jesteśmy jedynym Polskim Operatorem w Regionie:
– o statusie międzynarodowym LIR wpisanym do RIPE!
– który stał się całkowicie niezależny,
– który posiada własne zasoby Internetu i platformę Telewizji,
– który gwarantuje Jakość i transfer Internetu,
– który sprzedaje wyłącznie swoje własne usługi Internetu i Telewizji. Nie sprzedajemy usług innych Największych Operatorów wmawiając, że są Nasze!
– który połączył dwie wojewódzkie sieci Świętokrzyską i Lubelską.

ANetConnect został wyróżniony przez Kapitułę Polski Kapitał, która potwierdziła:
– kapitał ANetConnect pochodzi 100% z Polski,
– ANetConnect jest 100% firmą z Polski,
– ANetConnect nie wyprowadza kapitału poza granice Polski, 100% podatku zostaje w Polsce.

ANetConnect daje zatrudnienie lokalnej społeczności w legalny sposób na umowę o Pracę, płacąc podatki w Polsce. Dlatego wybierając usługi ANetConnect wspierasz swój region, szkoły, instytucje, parki, naprawy chodników i rozwój Twojej miejscowości.

ANetConnect przyłącz się do Nas, to same korzyści dla Ciebie i Twojego regionu

Zespół ANetConnect
do Twojej dyspozycji

zadzwoń 605-141-244

Wolisz kontakt on-line? Napisz do nas…

Chcesz być na bieżąco?

Informacje z pierwszej ręki

Oferta Światłowodowa

Dzięki ciągłym inwestycjom z naciskiem na najwyższą jakość, ANetConnect wybudował największą własną niezależną sieć światłowodową oraz stworzył własne usługi! Ale co daje to Naszym Abonentom?

Gwarancję, że Nasz Internet i Telewizja będzie działać zawsze, bez zacięć czy spowolnień nawet w najgorszą pogodę! Będzie działać nawet wtedy gdy u wszystkich innych Operatorów wystąpią awarie!

Tak to fakt, nie jesteśmy pośrednikiem, a jedynym lokalnym Operatorem, który posiada własne usługi.

Ciesz się najszybszym, nowoczesnym i niezawodnym Internetem światłowodowym bez limitu danych w całym swoim domu. Światłowodową Telewizją odporną na pogodę, z możliwością cofania oraz nagrywania. Usługi światłowodowe ANetConnect doprowadzone do domu (FTTH) to najszybsze i niezawodne usługi z dostępnych na rynku.

Im więcej usług tym taniej! Zamów bogatą telewizję oraz telefonię.

Chcesz mieć najlepszy

Internet i Telewizje

Mamy TO w swojej ofercie!

Ciesz się najwyższą jakością usług światłowodowych w najlepszych cenach! Np. Nielimitowany Internet 650 Mbps oraz Telewizja 240 kanałów za 59,90 zł/mc

Najszybszy, całkowicie bez limitów w 100% po światłowodzie. Jako jedyni dostarczamy gwarantowany transfer i najwyższa dostępność usługi. Niezależność ANetConnect to gwarancja że gdy wszyscy Operatorzy przestają działać, ANetConnect działa dalej!

Już od 26,90 zł/mc. Cyfrowa Telewizja, ponad 240 kanałów w najlepszych cenach! Zapomnij o przycinaniu czy zanikach podczas złej pogody. Nasza telewizja jest całkowicie odporna na warunki pogodowe, to fakt!

Ciesz się najszybszym, nowoczesnym i niezawodnym Internetem światłowodowym bez limitu danych w całym swoim domu. Światłowodową Telewizją odporną na pogodę, z możliwoscią cofania oraz nagrywania.

Każdy z Naszych pakietów to Nielimitowany Internet Światłowodowy oraz Światłowodowa Telewizja odporna na pogodę! Dzięki czemu ANetConnect daje Ci najszybszy Internet oraz Telewizję bez ograniczeń. Słuchaj muzyki, oglądaj filmy w najwyższej jakości, graj w gry bez lagów, wysyłaj i pobieraj natychmiastowo pliki nawet jednocześnie na wszystkich urządzeniach w Twoim domu. ANetConnect to usługi z prędkością światła!